
Tisztelt Egyesületi Elnök Asszony/ Úr!
Tisztelt Szakszervezeti Elnök Asszony/Úr!
Dr. Tóth Kinga Dóra vagyok, az újonnan felálló Szociális és Családügyi Minisztérium Szociális, Család-, és Idősügyi Államtitkára.
Örömmel jelentem, hogy Minisztériumunk a szociális szakma képviselőivel rendszeres párbeszédre törekszik. Ennek első jeleként, szeretettel meghívjuk egy közös megbeszélésre más, a szociális szférában tevékenykedő szakmai szervezettel és szakszervezeti képviselőkkel együtt.
Időpont:
2026. június 11. 11:00
Helyszín: SZCSM épülete, Budapest, Dísz tér 1-2. 1. emeleti tárgyaló (Miniszteri Kabinet)
Az egyeztetésen szeretnénk megismerkedni az Önök által vezetett szervezettel és azokról a legfontosabb ügyekről is tudunk röviden egyeztetni, amelyet fontosnak tartanak.
A megbeszélés időtartama várhatóan 90 perc.
Megköszönve eddigi munkájukat visszajelzésüket várva, üdvözlettel:
Dr. Tóth Kinga Dóra
SZCSM
államtitkár


















